Jasło

Fotografia ślubna Jasło, Krosno, Rzeszów

niedziela, 24 październik 2021 10:47

W Jaśle pojawią się nowe murale

Nowe muraleW ramach JBO w Jaśle pojawią się nowe murale

Trzy murale, wybrane przez mieszkańców, pojawią się w najbliższym czasie w naszym mieście. Realizowane będą one w ramach zwycięskiego projektu Jasielskiego Budżetu Obywatelskiego na 2021 rok „Murale dla mieszkańców Jasła”.

W ciągu najbliższych dwóch miesięcy te ścienne malowidła wykonane zostaną na ścianie sali gimnastycznej Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle przy ul. Szkolnej 38, na ścianie budynku Szkoły Podstawowej nr 4 w Jaśle przy ul. Wincentego Pola 9 oraz na ścianie budynku gospodarczego na terenie kompleksu sportowo-rekreacyjnego „Przystanek Kwiatowa”.

Projekty murali zostały wyłonione w drodze ankiety przeprowadzonej wśród jaślan we wrześniu br. Spośród pięciu propozycji mieszkańcy wybrali trzy. Autorem koncepcji oraz wykonawcą malowideł jest Sylwester Łaskawski – artysta street art z Jasła, który wykonywał już murale w naszym mieście. Wartość zadania wynosi 35 tysięcy złotych.

Urząd Miasta w Jaśle

Projektowanie stron internetowych Jasło