środa, 09 czerwiec 2021 16:38

Parkour, boulder, a może flowpark w Jaśle? Co wybierasz?

Parkour, boulder, a może flowpark w Jaśle?Lubisz sport i ruch na świeżym powietrzu? Chciałbyś aby w naszym mieście powstały nowe miejsca do jego aktywnego uprawiania?

Zainspiruj się pomysłami i sugestiami przedstawianymi podczas wczorajszego webinarium i złóż swoją propozycję w ramach Jasielskiego Budżetu Obywatelskiego. Wnioski można składać tylko do końca czerwca br.

O tym co nowego w infrastrukturze sportowej mogłoby powstać w Jaśle, a także jakie pomysły w ramach budżetów obywatelskich pojawiają się w różnych polskich miastach, podczas spotkania z mieszkańcami, mówiła dr inż. architekt Dagmara Mliczyńska-Hajda. Wśród propozycji pojawiły się przenośne parkoury, flowparki, boiska do buli, bouldery, kursy tańca czy sprzęt do workoutu. Rozważano również jak lepiej wykorzystać istniejące już obiekty.

3

5

Kolejne webinaria, które adresowane są do osób, chcących zgłosić propozycję projektu w tegorocznej edycji Jasielskiego Budżetu Obywatelskiego, odbędą się jeszcze:
9 czerwca godz. 18.00 - Zielone miasto i ekologia
15 czerwca godz. 18.00 - „Spotkaj człowieka”
16 czerwca godz. 18.00 - Edukacja i rozwój osobisty.

Osoby zainteresowane prosimy o zarejestrowanie się poprzez przesłanie swoich danych (imię i nazwisko, adres e-mail) na adres:

Przypominamy, że na dzisiaj zaplanowano kolejne spotkanie z ekspertem. Tym razem przedstawione zostaną propozycje z zakresu ekologii i zielonego miasta. Serdecznie zapraszamy!

Urząd Miasta w Jaśle

Projektowanie stron internetowych Jasło