REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

piątek, 16 kwiecień 2021 11:55

Na uczniów czekają nowoczesne pracownie informatyczne

Nowoczesne pracownie informatyczne już czekają na uczniów W trzech szkołach podstawowych prowadzonych przez Miasto Jasło utworzono nowoczesne pracownie informatyczne.


Na każdą z nich przeznaczono z budżetu miejskiego po 80 tysięcy złotych. Uczniowie po powrocie do nauki stacjonarnej, będą mogli w ramach zajęć korzystać z nowoczesnego sprzętu komputerowego.

- Od lat stawiamy na edukację młodych ludzi, bo to najcenniejsza inwestycja, która zawsze przynosi efekty. Chcemy, by nasze placówki stwarzały jak najlepsze możliwości rozwoju naszych najmłodszych mieszkańców, stąd też stale wyposażamy je w sprzęt, który będzie zachęcał do poszerzania wiedzy – mówi Elwira Musiałowicz-Czech, zastępca burmistrza Jasła.

Nowoczesne pracownie informatyczne już czekają na uczniów


Nowoczesne pracownie informatyczne już czekają na uczniów


Nowoczesne pracownie informatyczne już czekają na uczniów

Nowe pracownie pojawiły się w Szkole Podstawowej nr 1 (ul. P. Skargi), w Szkole Podstawowej nr 2 (ul. T. Czackiego) oraz w Szkole Podstawowej nr 4 (ul. W. Pola). Urząd Miejski w Jaśle przeznaczył na sprzęt 240 tys. zł (komputery, monitory, system operacyjny), a każda z placówek, w ramach posiadanych środków, przygotowała pracownię (biurka, krzesełka, słuchawki).

Urząd Miasta w Jaśle

REKLAMA

Projektowanie stron internetowych Jasło

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin