REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

czwartek, 08 kwiecień 2021 09:25

Od 1 kwietnia można już się spisać!

samospis kwiecien1 kwietnia rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021, który potrwa do 30 września.


Podstawową metodą realizacji obowiązku spisowego jest samospis internetowy.

Przypominamy, że internetowo można się spisać również w urzędach gmin i wojewódzkich urzędach statystycznych na specjalnie przygotowanych w tym celu stanowiskach komputerowych, przy zachowaniu reżimu sanitarnego. Taki punkt znajduje się również w Urzędzie Miasta w Jaśle, przy ul. Rynek 12.

Spisać można się również na infolinii spisowej, obsługiwanej przez pracowników statystyki publicznej pod numerem tel. 22 279 99 99.

Z uwagi na epidemię wywiady bezpośrednie nie będą realizowane do odwołania. Rachmistrzowie telefoniczni rozpoczną pracę od 4 maja.

Więcej informacji na: spis.gov.pl

GUS/Urząd Miasta w Jaśle

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin