czwartek, 08 kwiecień 2021 09:25

Od 1 kwietnia można już się spisać!

samospis kwiecien1 kwietnia rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021, który potrwa do 30 września.

Podstawową metodą realizacji obowiązku spisowego jest samospis internetowy.

Przypominamy, że internetowo można się spisać również w urzędach gmin i wojewódzkich urzędach statystycznych na specjalnie przygotowanych w tym celu stanowiskach komputerowych, przy zachowaniu reżimu sanitarnego. Taki punkt znajduje się również w Urzędzie Miasta w Jaśle, przy ul. Rynek 12.

Spisać można się również na infolinii spisowej, obsługiwanej przez pracowników statystyki publicznej pod numerem tel. 22 279 99 99.

Z uwagi na epidemię wywiady bezpośrednie nie będą realizowane do odwołania. Rachmistrzowie telefoniczni rozpoczną pracę od 4 maja.

Więcej informacji na: spis.gov.pl

GUS/Urząd Miasta w Jaśle