środa, 15 maj 2013 08:53

Kolizja na ul. Kazimierza Wielkiego w Jaśle Wyróżniony

Wypadek w Jaśle ul. Kazimierza WielkiegoWczoraj około godziny 16 doszło do kolizji na ulicy Kazimierza Wielkiego w Jaśle. W zdarzeniu uczestniczyły trzy samochody osobowe.

Kierującą pojazdem BMW zabrano do szpitala, jednak z naszych ustaleń wynika iż kobieta nie zaznała poważniejszych obrażeń i została zwolniona do domu.

Wypadek w Jaśle ul. Kazimierza Wielkiego

Do wypadku zostały wezwane dwa zastępy straży pożarnej, karetka pogotowia i policyjny patrol. Wystarczyła chwila nieuwagi i kierowca samochodu osobowego marki Peugeot 607 najechał na tył BMW X3. To z kolei sprawiło, że uderzony został również stojący przed nimi Ford Focus.

miastojaslo.pl1036

Wypadek w Jaśle ul. Kazimierza Wielkiego

Kierowcy samochodów byli trzeźwi, a sprawcę kolizji, tj. kierującego Peugeotem 607 ukarano mandatem karnym.

Anna Dziura