piątek, 13 listopad 2020 12:29

OSP Jasło-Niegłowice i Jasło-Żółków z nowym sprzętem

OSP Jasło-Niegłowice i Jasło-Żółków z nowym sprzętem Dzięki otrzymanemu dofinansowaniu z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, dwie jednostki ochotniczych straży pożarnych z Niegłowic i Żółkowa wzbogaciły się o nowy sprzęt.

Jego łączna wartość wynosi ponad 55,6 tys. zł.

OSP Jasło Niegłowice wyposażone zostało w profesjonalną motopompę, rozsiewacz sorbentów, myjki do węży oraz lekkie ubrania ochrony przeciwchemicznej (wartość ponad 43 tys. zł, dofinansowanie ponad 30 tys. zł). Z kolei OSP Żółków wzbogaciło się o agregat prądotwórczy (wartość ponad 12 tys. zł, dofinansowanie ponad 8 tys. zł).

Wsparcie realizowane było z zadania „Przygotowanie jednostek ochotniczych straży pożarnych do działań ratowniczo-gaśniczych”.

OSP Jasło-Niegłowice i Jasło-Żółków z nowym sprzętem

Urząd Miasta w Jaśle