Jasło

Fotograf ślubny Jasło, Krosno

REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

piątek, 10 lipiec 2020 20:32

Andrzej Duda w Jaśle – ostatni dzień kampanii wyborczej

Andrzej DudaPrezydent Andrzej Duda w piątkowy poranek odwiedził miasto Jasło. FOTO


W swoim wystąpieniu namawiał do wzięcia udziału w niedzielnych wyborach oraz przedstawił postulaty z jakimi zamierza przez kolejną kadencję rządzić Polską.
Prezydent wspomniał, że jego celem jest kontynuacja zaczętego przed pięciu laty programu, do którego zobowiązał się przed swoimi wyborcami. 

- Chciałbym dalej realizować to dzieło, które zaczęliśmy pięć lat temu. To wszystko, do czego kiedyś zobowiązałem się ja, do czego zobowiązali się ludzie, którzy chcieli wtedy zmian w Polsce – zaznaczył Andrzej Duda.
Chcieliśmy, aby wreszcie człowiek i rodzina stanęli na pierwszym miejscu w polityce, żeby cała polityka właśnie na to była ukierunkowana – podkreślił.

Duda zaznaczył, że chce, by Polska równo się rozwijała i nie było podziału na mniejsze i większe miasta. - Chcę żeby wszędzie w Polsce były jednakowe szanse, by uczniowie mieli takie same szanse edukacyjne – to jest bardzo ważne – mówił prezydent.

Wizyta Andrzeja Dudy w Jaśle

Wsparcie polskiej rodziny do według Andrzeja Dudy jedno z najważniejszych celów. - Chcemy tak dalej budować państwo polskie, po to żebyśmy mogli je umacniać, by było ono zbudowane na naszej tradycji, nienaruszalnej, świętej dla nas wszystkich, w której jesteśmy wychowani od pokoleń – kontynuował Duda.
Jestem przekonany, że jest to możliwe. Jestem przekonany, że nie tylko przejdziemy przez kryzys koronawirusa obronną ręką, ale że sobie z tym poradzimy. Jesteśmy nauczeni ciężkiej pracy. Zawsze potrafiliśmy ciężko pracować. Jeżeli teraz tę naszą pracę przekujemy na rozwój to efekty będą olśniewające. Nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Chcę z państwem tego dzieła dokonać, żebyśmy to zrobili razem – dodał.

Zdaniem prezydenta Andrzeja Dudy, to dzięki rozsądnemu prowadzeniu polskich spraw możemy wyjść na drogę nowej polityki gospodarczej w naszym kraju. Również zmierzanie polskich rodzin do poziomu zamożności takiego jaki jest na zachodzie Europy jest według Dudy bardzo ważne. - Dopiero wtedy przede wszystkim młodzi przestaną z naszego kraju wyjeżdżać, bo szanse dla nich będą takie same jak na zachodzie. To jest moje wielkie dążenie, ja to właśnie chcę osiągnąć. Potrzebuję do tego jeszcze tych pięciu lat i dlatego przyjechałem tutaj na Podkarpacie, do Jasła prosić państwa o wsparcie, żebyście poszli do wyborów w niedzielę.

W spotkaniu z prezydentem Andrzejem Dudą uczestniczyły tłumy ludzi.

Andrzej Duda na Podkarpaciu

Red.

REKLAMA

Projektowanie stron internetowych Jasło

Fotograf Jasło, Krosno

Poinformuj nas