REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

piątek, 29 maj 2020 11:57

Trwa montaż kontenerów dla ratowników medycznych i kierowców

1W dniu dzisiejszym tj. 29 maja 2020 r., przy Szpitalu Specjalistycznym w Jaśle trwa montaż trzech kontenerów dla ratowników medycznych oraz kierowców ratowników.


Przedsięwzięcie to jest realizowane w ramach zadania pn. „Dostawa wraz z montażem kontenerów socjalnych na potrzeby ratowników medycznych oraz kierowców ratowników Szpitala Specjalistycznego w Jaśle w związku ze stanem epidemii” . Koszt kontenerów, wraz z dostawą i montażem, wyniósł 209,961 tys. zł. Dotacja z budżetu powiatu na realizację tej inwestycji to 100 tys. zł, 70 tys. zł przekazała natomiast Fundacja LOTOS. Kontenery zostały umieszczone na przygotowanym wcześniej podłożu, doprowadzone zostały media tj. woda, kanalizacja, energia elektryczna.

Starosta Jasielski Adam Pawluś podkreślił: W obecnej, trudnej dla nas wszystkich sytuacji, szczególnie cenne jest wsparcie wszelkich działań zmierzających do ochrony życia i zdrowia mieszkańców naszego regionu. Inwestycja ta jest zaś niezbędna dla zachowania bezpieczeństwa tych, którzy są na pierwszej linii frontu walki z SARS-CoV-2, ratowników medycznych oraz kierowców pogotowia ratunkowego. Ich zdrowie jest gwarancją dla naszych mieszkańców, że w razie potrzeby otrzymają niezbędną pomoc.

2

Starostwo Powiatowe w Jaśle

REKLAMA

Fotoinspiracje

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin