Jasło

Fotograf ślubny Jasło, Krosno

REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

poniedziałek, 11 maj 2020 12:41

Gdzie szukać informacji o wsparciu dla firm?

jaslo rynekRozwiązania mające na celu ochronę gospodarki przed kryzysem wywołanym pandemią koronawirusa, zwane w skrócie tarczą antykryzysową, ulegają dynamicznym zmianom.


Powstają nowe wersje tarczy, a oferowane wsparcie coraz bardziej dostosowywane jest do potrzeb zgłaszanych przez poszkodowanych negatywnymi skutkami COVID-19. Ogrom informacji oraz liczne zmiany w przepisach mogą powodować trudności w wyszukaniu pomocy adresowanej do konkretnego podmiotu i wymagają niejednokrotnie znacznego zaangażowania i wysiłku.

Pomocne w tej sytuacji mogą być strony internetowe dedykowane tarczy antykryzysowej, zawierające zbiór aktualnych i aktualizowanych na bieżąco informacji. Wśród nich znajduje się prowadzona przez Ministerstwo Cyfryzacji strona www.gov.pl W zakładce Tarcza antykryzysowa publikowane są wszystkie aktualne informacje dotyczące udzielanego wsparcia, a przyjazne menu i hasłowe formułowanie poszczególnych tematów, znacznie ułatwiają wyszukiwanie informacji.

Podobne narzędzie w formie platformy uruchomił Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego pod adresem http://tarcza.podkarpackie.pl Proste, intuicyjne menu oraz przyjazna grafika pozwalają szybko wyszukać interesujące informacje dotyczące rodzajów i zakresu wsparcia. Podział na różne grupy podmiotów zainteresowanych pomocą jest bardzo czytelny i świetnie się sprawdza w selekcji informacji.

Akcję informacyjnego wsparcia przedsiębiorców prowadzi również jasielski samorząd, publikując na stronie internetowej Urzędu Miasta w Jaśle w zakładce Biznes https://um.jaslo.pl/jasielski-pakiet-pomocowy informacje dotyczące wsparcia lokalnych przedsiębiorców oferowanego zarówno przez rząd, jak i samorząd miejski.

Poniżej podajemy adresy innych stron internetowych, które warto odwiedzić poszukując informacji o wsparciu dla firm:
www.bgk.pl/pakietpomocy
www.pfr.pl/tarcza
https://www.arp.pl
https://www.zus.pl
https://jaslo.praca.gov.pl/
https://wuprzeszow.praca.gov.pl
https://www.podkarpackie.kas.gov.pl

Urząd Miasta w Jaśle

REKLAMA

Projektowanie stron internetowych Jasło

Fotograf Jasło, Krosno

Poinformuj nas