niedziela, 06 październik 2019 19:40

Konkurs na najlepszy biznesplan rozstrzygnięty Wyróżniony

Konkurs na najlepszy biznesplan rozstrzygniętyKonkurs na najlepszy biznesplan z branży ICT dobiegł końca.

Jego laureatami zostali Bartłomiej Pawluś i Łukasz Sypień.

Konkurs podzielony był na II etapy. W pierwszym wystarczyło przedstawić swój pomysł na biznes, a w drugim przygotować biznesplan pod okiem ekspertów. Przy ocenie projektów komisja konkursowa wzięła pod uwagę analizę marketingową, potencjał i doświadczenie uczestników konkursu, a także opłacalność zaproponowanych przedsięwzięć.

Konkurs na najlepszy biznesplan z branży ICT dobiegł końca.

Nagrody zostały ufundowane przez Miasto Jasło, przedsiębiorców oraz instytucje otoczenia biznesu, będące partnerami konkursu.

Zwycięzcom gratulujemy!

Urząd Miasta w Jaśle