sobota, 27 lipiec 2019 09:47

Hołd poległym i zamordowanym w czasie Powstania Warszawskiego – zawyją syreny alarmowe Wyróżniony

Hołd poległym i zamordowanym w czasie Powstania Warszawskiego – zawyją syreny alarmoweBurmistrz Miasta Jasła informuje, iż 1 sierpnia, w rocznicę godziny „W” o godz. 17, symbolizującej wybuch Powstania Warszawskiego, na terenie Miasta Jasła uruchomione zostaną, na czas jednej minuty, syreny alarmowe.

Włączenie syren będzie przypomnieniem oraz gestem hołdu dla żołnierzy Polskiego Państwa Podziemnego oraz cywilnych ofiar, poległych i zamordowanych w czasie Powstania Warszawskiego.

Po usłyszeniu sygnału nie należy podejmować żadnych działań.

Urząd Miasta w Jaśle