Jasło

Fotograf ślubny Jasło, Krosno

REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

piątek, 07 czerwiec 2019 12:19

Jaślanie dla jaślanina - dołącz do drużyny Kuby i pomóż mu wygrać mecz o życie!

Jaślanie dla jaślaninaJaślanin Kuba Procanin ma niespełna 23 lata. Jest siatkarzem MKS MOSIR Jasło i niedawno wraz z drużyną awansował do II ligi.


Siatkówka to całe jego życie, a tu niestety złośliwy nowotwór zaatakował rękę Kuby po raz pierwszy 3 lata temu. Wówczas udało się pokonać chorobę, ale okazało się że to był dopiero pierwszy set. Tym razem lekarze w Polsce nie widzą innego rozwiązania niż amputacja.
- W siatkówce jest tak, że można przegrać 2 sety i nadal mieć szansę na wygraną. W przypadku walki z rakiem pierwszy przegrany set kończy grę. Choroba nie daje możliwości rewanżu. Mam właśnie piłkę meczową w górze i wierzę, że to jeszcze nie jest mój czas, a nowoczesna medycyna pozwoli uratować rękę. Bez Was to się jednak nie uda … – mówi Kuba, jednocześnie dziękując za każdą okazaną pomoc i wsparcie.

Centrum Terapii Protonowej w Monachium chcą podjąć się walki z mięsakiem! To najważniejszy mecz dla Kuby i nadzieja na normalne życie. Ta walka jednak kosztuje blisko 150 tys. zł! Dołącz do drużyny Kuby i pomóż!
Wpłaty można dokonywać na konto:
Oddział Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Jaśle
z dopiskiem: Pomagamy Kubie Procaninowi
Nr konta: 83124023371111000037285317

PCK Jasło/Urząd Miasta w Jaśle

REKLAMA

Projektowanie stron internetowych Jasło

Fotograf Jasło, Krosno

Poinformuj nas