Jasło

Fotograf ślubny Jasło, Krosno

piątek, 05 kwiecień 2019 16:40

Pierwsze wiosenne inwestycje i remonty drogowe

Pierwsze wiosenne inwestycje i remonty drogowePo zimowej przerwie Miasto Jasło rozpoczyna pierwsze wiosenne remonty i inwestycje drogowe.

Tylko w marcu w różnych częściach miasta na zadania te z budżetu miejskiego wydano blisko 160 tysięcy złotych.

Jedną z nowych inwestycji było wykonanie w warzyckiej strefie inwestycyjnej przy zakładzie Grupy Nowy Styl, łącznika ul. Rzemieślniczej z ul. Fabryczną (51 tys. zł). Również przy terenach inwestycyjnych, ale przy ul. Przemysłowej, wykonano dojazd do działek na których ma powstać nowa inwestycja (38,5 tys. zł).

Poza tym wzmocniono skarpę przy ulicy bocznej od ul. 17-go Stycznia (12,5 tys. zł), utwardzono nawierzchnię przy ul. bocznej od św. Jana z Dukli (12,5 tys. zł), ul. Widokowej (10,8 tys. zł) i s.Hiacynty Joanny Luli (4 tys. zł), a przy św. Faustyny Kowalskiej wyremontowano łącznik z ul. Klasztorną (10,5 tys. zł).

Dodatkowo przy ul. Czackiego usunięto pnie ściętych drzew i zlikwidowano palisady, a miejsca po gazonach uzupełniono kostką brukową (21,6 tys. zł).

Pierwsze wiosenne inwestycje i remonty drogowe

Urząd Miasta w Jaśle