poniedziałek, 10 grudzień 2018 12:14

Prezydium Rady Miejskiej Jasła i składy komisji Wyróżniony

Prezydium Rady Miejskiej Jasła i składy komisji Andrzej Dybaś i Lech Polak zostali wiceprzewodniczącymi Rady Miejskiej Jasła VIII kadencji (lata 2018-2023).

Razem z wcześniej wybranym Henrykiem Rakiem tworzą pełny skład prezydium RMJ. Radni wybrali również składy poszczególnych komisji Rady Miejskiej Jasła.

W Radzie Miejskiej Jasła funkcjonować będzie sześć komisji: rewizyjna; finansowo-budżetowa; spraw społecznych; samorządowo-statutowa; rozwoju, gospodarki komunalnej i komunikacji oraz skarg, wniosków i petycji.

Komisja Rewizyjna:

5. Okarma Jerzy z-ca przewodniczącego
6. Rymarz Małgorzata
7. Znamirowski Leszek

Radni pełnią dyżury raz w tygodniu w poniedziałki w Biurze Rady Miejskiej Jasła (UMJ, pokój nr 304, III piętro). Można się z nimi skontaktować również elektronicznie na adres zbiorowy , a także na indywidulany: Elżbieta Bernal , Krzysztof Czeluśniak , Andrzej Czernecki , Andrzej Dybaś (wiceprzewodniczący), Iwona Dziedzic , Robert Hap , Izabela Jankowska-Zawada , Maria Kluz , Mariola Mazur , Kazimierz Mikrut , Jerzy Okarma , Jan Pierzchała j.pierzchał, Lech Polak (wiceprzewodniczący), Henryk Rak (przewodniczący), Małgorzata Rymarz , Krystyna Sikora , Józef Twarduś , Marcin Węgrzyn , Bogusława Wójcik , Bogdan Ziemba , Leszek Znamirowski .

Urząd Miasta w Jaśle