poniedziałek, 27 sierpień 2018 16:45

Nowe zadania w budżecie miejskim Wyróżniony

Nowe zadania w budżecie miejskim Nowe zadania w budżecie miejskim

Radni Rady Miejskiej Jasła przegłosowali zaproponowane przez burmistrza Jasła zmiany budżetu miejskiego na obecny rok. Zaplanowano pieniądze na budowę ścieżek rowerowych na terenie miasta (610 tys. zł), budowę toru rolkowo-narciarskiego na terenie MOSiR (300 tys. zł), budowę placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 2 (80 tys. zł) oraz przebudowę ul. Baczyńskiego (35 tys. zł). Zwiększone zostały środki finansowe na tworzenie warunków do rozwoju przedsiębiorczości (wynoszą teraz 400 tys. zł) oraz na rozbudowę ul. Gorajowickiej (teraz 904 tys. zł).