wtorek, 29 maj 2018 11:31

Miasto Jasło przekaże 165 tys. złotych Powiatowi Jasielskiemu Wyróżniony

Miasto Jasło przekaże 165 tys. złotych Powiatowi Jasielskiemu Na trzy inwestycje, za zgodą radnych Rady Miejskiej Jasła, udzieli Miasto Jasło wsparcia Powiatowi Jasielskiemu.

Będą to: budowa chodnika przy ul. Mickiewicza na osiedlu Bryły i Gamrat (120 tys. zł), remont chodnika na osiedlu Gamrat (15 tys. zł), oraz budowa chodnika na ul. Sobniowskiej (30 tys. zł).

Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 1313R Jasło – ul. Mickiewicza to kolejny etap prac, którego docelowym skutkiem ma być połączenie ciągiem pieszym dwóch osiedli Brył i Gamratu. W ramach udzielonej pomocy finansowej wyremontowany zostanie również chodnik na osiedlu Gamrat, a na ul. Sobniowskiej, by poprawić bezpieczeństwo pieszych, ma zostać wybudowany nowy chodnik.

Urząd Miasta w Jaśle