fotografia dziecieca noworodkowa

wtorek, 08 maj 2018 14:12

PO: Na kandydatury jeszcze za wcześnie. Rozmawiamy. Wyróżniony

PO: Na kandydatury jeszcze za wcześnie. Rozmawiamy.W sobotę z mieszkańcami Jasła spotkał się wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej, Borys Budka oraz Poseł Kinga Gajewska. Przyjechali na zaproszenie Poseł Joanny Frydrych.


- O szczegółach dotyczących wyborów samorządowych jeszcze nie będziemy mówić Nie ukrywam jednak, że Jasło też ma dość pewnych zachowań politycznych, ludzie o tym mówią głośno, takie sygnały docierają do mnie - mówi Joanna Frydrych.

Poseł nawiązała tu między innymi do wypowiedzi byłego starosty jasielskiego i udzielonego przez niego wywiadu dla jednego z tygodników.

- W tych wyborach, będziemy szczególnie zwracać uwagę na liczenie głosów. W każdej komisji wyborczej będziemy chcieli również w Jaśle, powiecie jasielskim mieć człowieka, który będzie patrzył na ręce liczących, przede wszystkim tych z PiS - powiedział wiceprzewodniczący Borys Budka, dodał, że dlatego właśnie powstał ruch "Wolontariusze Wolnych Wyborów"

Spotkania z mieszkańcami

Zapytana o nazwiska osób startujących do wyborów samorządowych w Jaśle i powiecie jasielskim Posłanka, podkreśla, że w każdej z gmin powiatu toczone są rozmowy indywidualne, oraz grupowe. Będzie dużo nowych nazwisk, bo zależy nam na ludziach młodych w samorządzie - podkreśla Poseł Joanna Frydrych.

Iwona Jurczyk
Biuro Poselskie
Poseł na Sejm RP Joanny Frydrych

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin