wtorek, 08 maj 2018 14:12

PO: Na kandydatury jeszcze za wcześnie. Rozmawiamy. Wyróżniony

PO: Na kandydatury jeszcze za wcześnie. Rozmawiamy.W sobotę z mieszkańcami Jasła spotkał się wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej, Borys Budka oraz Poseł Kinga Gajewska. Przyjechali na zaproszenie Poseł Joanny Frydrych.


- O szczegółach dotyczących wyborów samorządowych jeszcze nie będziemy mówić Nie ukrywam jednak, że Jasło też ma dość pewnych zachowań politycznych, ludzie o tym mówią głośno, takie sygnały docierają do mnie - mówi Joanna Frydrych.

Poseł nawiązała tu między innymi do wypowiedzi byłego starosty jasielskiego i udzielonego przez niego wywiadu dla jednego z tygodników.

- W tych wyborach, będziemy szczególnie zwracać uwagę na liczenie głosów. W każdej komisji wyborczej będziemy chcieli również w Jaśle, powiecie jasielskim mieć człowieka, który będzie patrzył na ręce liczących, przede wszystkim tych z PiS - powiedział wiceprzewodniczący Borys Budka, dodał, że dlatego właśnie powstał ruch "Wolontariusze Wolnych Wyborów"

Spotkania z mieszkańcami

Zapytana o nazwiska osób startujących do wyborów samorządowych w Jaśle i powiecie jasielskim Posłanka, podkreśla, że w każdej z gmin powiatu toczone są rozmowy indywidualne, oraz grupowe. Będzie dużo nowych nazwisk, bo zależy nam na ludziach młodych w samorządzie - podkreśla Poseł Joanna Frydrych.

Iwona Jurczyk
Biuro Poselskie
Poseł na Sejm RP Joanny Frydrych

REKLAMA

fotografia dziecieca noworodkowa

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin