środa, 25 kwiecień 2018 19:07

Kanalizacja na ulicy Bolesława Prusa Wyróżniony

Kanalizacja na ulicy Bolesława PrusaNa ulicy Bolesława Prusa budowany jest nowy kolektor kanalizacji deszczowej.

Zostanie on włączony do miejskiej kanalizacji deszczowej znajdującej się przy ul. Kolejowej. Koszt prac wynosi 158 tysięcy złotych.
Ulica Prusa nie posiadała do tej pory kanalizacji deszczowej, a wody opadowe i roztopowe w tym rejonie rozlewały się  powodując okresowe podtopienia. Dodatkowo brak prawidłowo funkcjonującego odwodnienia miał również wpływ na widoczną degradację nawierzchni drogi.
Wykonawcą prac, które potrwają do połowy maja, jest jasielska firma CAPRICORN SOLUTIONS.
Urząd Miasta w Jaśle