Jasło

Fotograf ślubny Jasło, Krosno

REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

piątek, 23 marzec 2018 12:34

To jest twoje miasto – zabierz głos w sprawie przebudowy placu z kotwicą oraz utworzenia nowoczesnego centrum nauki

To jest twoje miasto Dwa istotne zagadnienia będą poruszane podczas spotkania konsultacyjnego z mieszkańcami, które odbędzie się we wtorek (27 marca, godz. 17).


Jedno dotyczy utworzenia nowoczesnego centrum nauki w budynku Szkoły Podstawowej nr 2, a drugie przebudowy Placu Inwalidów Wojennych. 
Jasielski „Kopernik” … a raczej Łukasiewicz, Steinhaus i WeiglWybitne postacie związane z Jasłem: Ignacy Łukasiewicz, Hugo Steinhaus i Rudolf Weigl ekspertami w centrum nauki, mediateka, pracownia aktywności społecznych, centrum coworkingowe, pracownia kreatywności to propozycje, które znajdują się w opracowanej przez Miasto koncepcji utworzenia Centrum Techniki, Kultury i Przedsiębiorczości w Jaśle. 
Nowinki techniczne na placu z kotwicą?Jak ma wyglądać Plac Inwalidów Wojennych, by spełniał oczekiwania mieszkańców? Co mogłoby sprawić, by miejsce to stało się nie tylko bardziej estetyczne i ciekawe, ale funkcjonalne i chętnie odwiedzane? Miasto przygotuje projekt przebudowy placu wraz z pasażem przy Kinie Syrena, ale chce by to mieszkańcy zdecydowali co się tam ma znaleźć. 
Przyjdź na spotkanie konsultacyjne, wtorek (27 marca), godz. 17, Szkoła Podstawowa nr 2 przy ul. Koralewskiego. 
Dodatkowe informacje na stronie: https://um.jaslo.pl/pl/to-jest-twoje-miasto-zabierz-glos-w-sprawie-przebudowy-placu-z-kotwica-oraz-utworzenia-nowoczesnego-centrum-nauki/ 
Urząd Miasta w Jaśle

REKLAMA

Projektowanie stron internetowych Jasło

Fotograf Jasło, Krosno

Poinformuj nas