środa, 21 marzec 2018 20:06

Miasto chce przebudować boisko przy Śniadeckich Wyróżniony

Miasto chce przebudować boisko przy ŚniadeckichMiasto Jasło zamierza ubiegać się o dofinansowanie zadania pn. „Przebudowa boiska treningowego przy ul. Śniadeckich w Jaśle” z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.

Szacowany koszt zadania wynosi około 3,5 mln zł, a jego realizacja planowana jest na lata 2018-2019.
W przypadku otrzymania dofinasowania, zadanie zostanie zrealizowane ze środków budżetu miasta w wysokości 2,1 mln zł oraz ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach realizacji Programu Sportowa Polska – program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej przy dofinasowaniu - 1,4 mln zł.
Przebudowa polegałaby na wykonaniu nawierzchni ze sztucznej trawy wraz z nowym ogrodzeniem, drenażem i oświetleniem.

Urząd Miasta w Jaśle