wtorek, 20 marzec 2018 11:07

KIEROWCA Z PROMILEM I ZAKAZEM SĄDOWYM Wyróżniony

KIEROWCA Z PROMILEM I ZAKAZEM SĄDOWYMPolicjanci z Jasła zatrzymali kierowcę hyundaia. 56-latka obowiązywał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.


Ponadto, prowadząc samochód, miał promil alkoholu w organizmie.
W miniony czwartek, policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego z Jasła, zostali skierowani na ulicę Krakowską, gdzie mieli kierować ruchem w związku z wypadkiem drogowym w miejscowości Kołaczyce. Ponieważ droga krajowa nr 73 w Kołaczycach była nieprzejezdna, policjanci kierowali samochody na objazd.
W pewnym momencie, podjechał do nich mężczyzna, który zatrzymał swój samochód i spytał ich o dalszą drogę. Podczas udzielania informacji policjanci zauważyli, że mężczyzna między kolanami trzyma otwartą butelkę piwa. 
W związku z tym, został przewieziony do jasielskiej komendy celem sprawdzenia stanu trzeźwości. Badanie alkomatem wskazało promil alkoholu w jego organizmie. Ponadto, mężczyzna posiadał aktualny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.
Kierowca za niestosowanie się do wyroku oraz jazdę w stanie nietrzeźwości, odpowie przed sądem.

jg

REKLAMA

fotografia dziecieca noworodkowa

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin