niedziela, 28 kwiecień 2013 23:20

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Dębowcu Wyróżniony

Inauguracja sezonu motocyklowegoSetki motocyklistów przybyło 28 kwietnia, w niedzielne przedpołudnie do Dębowca na zlot motocyklowy.


Około 650 motocyklistów zgromadziła modlitewna inauguracja. Po uroczystej mszy świętej zgromadzeni zostali pobłogosławieni. Przybywając licznie pokazali, że potrzebują i chcą opieki Matki Bożej. Życie przynosi wiele trudów, wiele niebezpieczeństw, a w niedzielę zobaczyliśmy niezwykłą prawdę - chęć zawierzenia się Matce Najświętszej.

Inauguracja sezonu motocyklowego


Inauguracja sezonu motocyklowego


Niezwykle głębokie przesłanie miała homilia księdza Marka Jaworskiego z Gorlic nawołująca do wzajemnego szacunku, zrozumienia. Zaznaczył, że możemy czerpać prawdziwą radość z jazdy na motocyklach ale nie musimy płacić za to swoim lub cudzym życiem. Nauka współistnienia na drodze kierowcy samochodu i motocyklisty jest istotna.

 

Anna Dziura

Fotorelacja z inauguracji

Przeczytaj również:

Kierowco patrz w lusterka! Dzięki rozwadze unikniesz kolizji z jednośladem!

REKLAMA

fotografia dziecieca noworodkowa

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Komentarze  
0 # jupik 2013-04-30 17:10
Ale maszyny! Jak odpalili wszyscy w tym samym momencie, to nie wiedziałem gdzie się schować
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
0 # Wojtq 2013-05-02 10:32
Odpowie mi ktoś po co tym ludziom błogosławieństw o? Skoro i tak co niektórzy jak tylko chwycą za manetkę to rozum na chodniku zostawiają.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
0 # Alek 2013-05-02 19:11
Niektórzy zostawiają, ale pamiętajmy, że są dwie strony medalu. Z jednej motocyklista a z drugiej kierowca auta, który zamiast patrzeć w lusterka, sygnalizować manewry dłubie w nosie lub gada przez komórkę. Więc i tu i tu można spotkać się z głupotą.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin