sobota, 27 kwiecień 2013 22:09

Nauka i technika nie tylko dla prymusów! Wyróżniony

Dni Nauki i TechnikiFascynujące eksperymenty fizyczne i chemiczne, wirtualne loty samolotem, pojazdy elektryczne, świat robotyki i wiele innych wspaniałych rzeczy można było oglądać podczas Podkarpackiego Festiwalu Nauki i Techniki w Jasielskim Domu Kultury.

Dwa dni dostarczyły wielu atrakcji tym, którzy lubią wiedzieć i umieć. Pokazy, prezentacje, wystawy przedstawiały wybrane osiągnięcia nauki i techniki. Dla każdego znalazło się coś ciekawego. Świadczyło spore zainteresowanie.

miastojaslo.pl1106

Anna Dziura

Zapraszamy do naszej fotorelacji z festiwalu.