REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

sobota, 27 kwiecień 2013 21:21

Rusza nowy sezon funkcjonowania Ogródka Jordanowskiego

miastojaslo.pl951Spóźniona nieco wiosenna aura dopiero teraz daje możliwość korzystania w pełni z Ogródka Jordanowskiego i znajdujących się tam urządzeń.


Przyjemność przebywania na Ogródku zależy od sprawnych urządzeń, czystości terenu i poczucia bezpieczeństwa, dlatego z niepokojem odbieramy sygnały od mieszkańców Jasła, w sprawie nagannego zachowywania się niektórych osób na terenie Ogródka Jordanowskiego przy ul. Jana Pawła II, szczególnie w godzinach wieczornych.

miastojaslo.pl952


miastojaslo.pl953


Przypominamy zatem wszystkim osobom przebywającym na terenie obiektu o obowiązku zachowania porządku publicznego w zakresie przestrzegania przepisów porządkowych, wynikających z uchwalonego przez Radę Miejską Jasła, Regulaminu Ogródka Jordanowskiego. Obiekt jest monitorowany i zachowanie niezgodne z Regulaminem będzie karane. 

miastojaslo.pl956

Mając na uwadze fakt, że nowo wyremontowany Ogródek Jordanowski jest dobrem publicznym, z którego mają prawo korzystać wszyscy użytkownicy, niedopuszczalne jest by ktokolwiek będąc na terenie obiektu zachowywał się niezgodnie z obowiązującymi przepisami. W interesie nas wszystkich jest by obiekt był zadbany i sprawny.

miastojaslo.pl955


miastojaslo.pl957
Jednocześnie informuję, że zgodnie z Regulaminem Ogródka Jordanowskiego, przyjętego Uchwałą Nr XXXIII/311/2012 Rady Miejskiej Jasła z dnia 12 listopada 2012 r. od 20 kwietnia 2013 r. obiekt będzie zamykany o godz. 22.00 i otwierany o godz. 7.00.

Bożena Molska
Wydział Kultury, Sportu i Spraw Społecznych
UM Jasło

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin