poniedziałek, 26 luty 2018 12:17

Młodszy inspektor Robert Wróbel będzie pełnił obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Jaśle Wyróżniony

Młodszy inspektor Robert Wróbel Młodszy inspektor Robert Wróbel będzie pełnił obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Jaśle

Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie z dniem 24 lutego br. powierzył pełnienie obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Jaśle - młodszemu inspektorowi Robertowi Wróblowi, dotychczasowemu zastępcy komendanta miejskiego w Krośnie.

Młodszy inspektor Robert Wróbel urodził sie w 1973 roku. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Wydziału Prawa Uniwerystetu Śląskiego w Katowicach. Służbę rozpoczął w 1994r. w Komendzie Stołecznej Policji w Warszawie. Następnie od 1997 roku służył w krośnieńskiej komendzie. Przed powierzeniem obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Jaśle obejmował stanowisko Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Krośnie. Młodszy inspektor Robert Wróbel jest żonaty, ma troje dzieci. Interesuje się sportem, w szczególności tenisem stołowym i kolarstwem.

jg