wtorek, 23 kwiecień 2013 17:38

Zarzuty korupcyjne postawione marszałkowi województwa podkarpackiego

miastojaslo.pl1W dniu wczorajszym z polecenia Prokuratury Apelacyjnej w Lublinie, funkcjonariusze CBA zatrzymali marszałka województwa podkarpackiego.


,, Został przewieziony do Lublina i w dniu dzisiejszym postawiono mu siedem zarzutów – zarzutów korupcyjnych, które kwalifikujemy z artykułów 228, 229, 230 k.k. Są to korupcyjne zarzuty i są to czyny zagrożone karą do 8 lub do 10 lat pozbawienia wolności, w zależności od przestępstwa. Aktualnie, po przedstawieniu zarzutów, bo te zarzuty zostały przedstawione, trwa przesłuchanie pana marszałka w siedzibie Wydziału V d.s. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Apelacyjnej w Lublinie” – mówi prok. Grzegorz Janicki, rzecznik Prokuratury Apelacyjnej w Lublinie

Najbliższą noc marszałek spędzi w areszcie.

Anna Dziura

Więcej w tej sprawie: Marszałek województwa podkarpackiego zatrzymany!

REKLAMA

fotografia dziecieca noworodkowa

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin