poniedziałek, 14 sierpień 2017 21:44

400 mln zł na badania i rozwój dla przedsiębiorców ze średnich miast Wyróżniony

jasloJasło ma dodatkowe szanse

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłosiła dwa konkursy dla przedsiębiorców w ramach działania „Badania na rynek” Programu Inteligentny Rozwój. Jeden z nich przeznaczony jest wyłącznie dla firm ze średnich miast. Co ważne lokalizacja inwestycji w Jaśle, ma dodatkowe preferencje, gdyż jest jednym z tych 255 miast, dla których dedykowany jest ten nabór.
Agencja oferuje do 20 mln zł dofinansowania na projekt. Wnioski należy składać od 5 września 2017 r. do 28 lutego 2018 r.

Szczegółowe informacje o konkursie, wraz z dokumentacją konkursową znajdują się na stronie Urzędu Marszałkowskiego pod linkiem: http://www.rpo.podkarpackie.pl/index.php/wiadomosci/2-dane-podstawowe/1486-400-mln-zl-na-badania-i-rozwoj-dla-przedsiebiorcow-ze-srednich-miast

Urząd Miasta w Jaśle