Fotograf ślubny Jasło

piątek, 14 lipiec 2017 12:19

WYCIECZKA INTEGRACYJNA DO ŁAŃCUTA Wyróżniony

DSC02667We wtorek 27 czerwca br. podopieczni Franciszkańskiej Świetlicy „RADOSNA PRZYSTAŃ”, podopieczni Świetlicy „PROMYKI” oraz członkowie Wspólnoty Wiara i Światło „ANTOSIE” uczestniczyli w wycieczce integracyjnej do Łańcuta.

Celem wyjazdu była integracja dzieci z jasielskich Świetlic z osobami z niepełnosprawnością intelektualną.W programie wycieczki znalazło się zwiedzanie: Zamku w Łańcucie, Stajni, Wozowni, Oranżerii, Storczykarni, Muzeum Historii Miasta i Regionu oraz Sztuki Cerkiewnej. Informacje przekazane przez przewodników pozwoliły poszerzyć naszą wiedzę historyczną i kulturalną o tym mieście.W słonecznym blasku spacerowaliśmy po pięknym i kolorowym Łańcuckim Parku. Na końcu, w znakomitych humorach, zjedliśmy smaczny obiad w Zamkowej Restauracji.Dzięki wsparciu finansowemu Burmistrza Miasta Jasła oraz Zarządu Osiedla Mickiewicza mogliśmy urozmaicić wakacje dla grupy 50 osób z naszego terenu.

Joanna Dacyl,kierownik Franciszkańskiej Świetlicy „RADOSNA PRZYSTAŃ”