REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

piątek, 14 lipiec 2017 12:19

WYCIECZKA INTEGRACYJNA DO ŁAŃCUTA

DSC02667We wtorek 27 czerwca br. podopieczni Franciszkańskiej Świetlicy „RADOSNA PRZYSTAŃ”, podopieczni Świetlicy „PROMYKI” oraz członkowie Wspólnoty Wiara i Światło „ANTOSIE” uczestniczyli w wycieczce integracyjnej do Łańcuta.


Celem wyjazdu była integracja dzieci z jasielskich Świetlic z osobami z niepełnosprawnością intelektualną.W programie wycieczki znalazło się zwiedzanie: Zamku w Łańcucie, Stajni, Wozowni, Oranżerii, Storczykarni, Muzeum Historii Miasta i Regionu oraz Sztuki Cerkiewnej. Informacje przekazane przez przewodników pozwoliły poszerzyć naszą wiedzę historyczną i kulturalną o tym mieście.W słonecznym blasku spacerowaliśmy po pięknym i kolorowym Łańcuckim Parku. Na końcu, w znakomitych humorach, zjedliśmy smaczny obiad w Zamkowej Restauracji.Dzięki wsparciu finansowemu Burmistrza Miasta Jasła oraz Zarządu Osiedla Mickiewicza mogliśmy urozmaicić wakacje dla grupy 50 osób z naszego terenu.

 

DSC02583


DSC02606


DSC02607

 

Joanna Dacyl,kierownik Franciszkańskiej Świetlicy „RADOSNA PRZYSTAŃ”

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin