REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

czwartek, 06 lipiec 2017 19:29

TYMCZASOWY ARESZT DLA PODEJRZANEGO O ZABÓJSTWO

TYMCZASOWY ARESZT DLA PODEJRZANEGO O ZABÓJSTWOPodejrzany o zabójstwo swojej żony, 66-letni mieszkaniec gminy Jasło, decyzją sądu, najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.


Mężczyzna był przesłuchany i złożył wyjaśnienia. Grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności. Podejrzany o zabójstwo swojej żony, 66-letni mieszkaniec gminy Jasło, decyzją sądu, najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. 
Dziś Sąd Rejonowy w Jaśle zastosował wobec 66-letniego mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Mieszkaniec gminy Jasło został wczoraj przesłuchany i usłyszał zarzut zabójstwa swojej żony. Przyznał się do popełnienia przestępstwa i złożył wyjaśnienia. Do zdarzenia doszło w poniedziałek 3 lipca. Więcej informacji na temat zdarzenia znajdziesz TUTAJ
Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Jaśle.

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin