czwartek, 25 maj 2017 13:30

Akcja Pensjonat zwycięzcą konkursu „To nas Dotyczy” Wyróżniony

Akcja Pensjonat zwycięzcą konkursu „To nas Dotyczy” Film „Akcja Pensjonat” wyprodukowany przez Telewizję Obiektyw okazał się najlepszą produkcją w kategorii „Moja Mała Ojczyzna – jestem stąd” podczas XIV Edycji Konkursu dla Telewizji Lokalnych organizowanym przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej w Warszawie.


Podczas gali finałowej, która odbyła się 23 maja w Sopocie, nagrodę z rąk przewodniczącego Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji odebrał prezes TV Obiektyw Bogdan Miszczak.

- Bardzo się cieszę , że nasza produkcja została doceniona. To duże wyróżnienie dla wszystkich, którzy przyczynili się do powstania tego filmu. Cieszę się, że tym filmem udało nam się pokazać jedno z najważniejszych wydarzeń w historii Jasła - podkreślił Bogdan Miszczak.

Fundatorem nagród w kategorii „Moja Mała Ojczyzna” jest przewodniczący KRRiT.

 

pensjonat 1

 

To kolejne zwycięstwo TV Obiektyw w konkursie. W 2016 roku TV Obiektyw zdobyła I miejsce i statuetkę Kryształowy Ekran za film „Czas leśnych kurierów”. Rok wcześniej, nagrodę otrzymał film „Rzeczpospolita Iwonicka - warto wiedzieć, trzeba zobaczyć.” Dodatkowym wyróżnieniem dla autorów filmu był udział w targach telewizyjnych „Reed MIDEM” Cannes.

 

 

Portal www.miastojaslo.pl był patronem medialnym filmu ,,Akcja Pensjonat”


TV Obiektyw

REKLAMA

fotografia dziecieca noworodkowa

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin