czwartek, 25 maj 2017 13:30

Akcja Pensjonat zwycięzcą konkursu „To nas Dotyczy” Wyróżniony

Akcja Pensjonat zwycięzcą konkursu „To nas Dotyczy” Film „Akcja Pensjonat” wyprodukowany przez Telewizję Obiektyw okazał się najlepszą produkcją w kategorii „Moja Mała Ojczyzna – jestem stąd” podczas XIV Edycji Konkursu dla Telewizji Lokalnych organizowanym przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej w Warszawie.

Podczas gali finałowej, która odbyła się 23 maja w Sopocie, nagrodę z rąk przewodniczącego Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji odebrał prezes TV Obiektyw Bogdan Miszczak.

- Bardzo się cieszę , że nasza produkcja została doceniona. To duże wyróżnienie dla wszystkich, którzy przyczynili się do powstania tego filmu. Cieszę się, że tym filmem udało nam się pokazać jedno z najważniejszych wydarzeń w historii Jasła - podkreślił Bogdan Miszczak.

Fundatorem nagród w kategorii „Moja Mała Ojczyzna” jest przewodniczący KRRiT.

pensjonat 1

To kolejne zwycięstwo TV Obiektyw w konkursie. W 2016 roku TV Obiektyw zdobyła I miejsce i statuetkę Kryształowy Ekran za film „Czas leśnych kurierów”. Rok wcześniej, nagrodę otrzymał film „Rzeczpospolita Iwonicka - warto wiedzieć, trzeba zobaczyć.” Dodatkowym wyróżnieniem dla autorów filmu był udział w targach telewizyjnych „Reed MIDEM” Cannes.

Portal www.miastojaslo.pl był patronem medialnym filmu ,,Akcja Pensjonat”

TV Obiektyw