piątek, 12 maj 2017 13:02

Małgorzata Piekarska odwołana z funkcji dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle Wyróżniony

Dyrektor MBP w Jaśle odwołanaBurmistrz miasta Jasła, Ryszard Pabian odwołał dotychczasowego dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle.


 
Małgorzata Piekarska dopuściła się naruszenia przepisów prawa w związku z zajmowanym stanowiskiem. Burmistrz miasta w wydanym zarządzeniu, jako podstawę odwołania wskazuje m.in. niezgodne ze stanem faktycznym potwierdzanie na liście obecności swojej pracy oraz nieusprawiedliwianie swojej nieobecności.
W dniach 10-21 marca br. koordynator biura audytu i kontroli Urzędu Miasta w Jaśle wykazał rozbieżności w kwestii obecności w pracy w miesiącu lutym 2017 pani dyrektor. W związku z przeprowadzonymi analizami ustalono, iż powstały rozbieżności co do faktu nieobecności dyrektora w pracy w 6 przypadkach.
Redakcja
 
REKLAMA

fotografia dziecieca noworodkowa

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin