piątek, 10 marzec 2017 18:22

Sprawcy rozboju zatrzymani Wyróżniony

Sprawcy rozboju zatrzymaniPolicjanci jasielskiej komendy zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu jasielskiego podejrzanych o rozbój.

Mężczyźni używając przemocy, zabrali pokrzywdzonemu portfel z pieniędzmi. Decyzją prokuratora zastosowano wobec nich środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.

Foto: arch. KPP Jasło
Do zdarzenia doszło w niedzielę 5 marca około godz. 22, w rejonie jednego z lokali przy ulicy Krakowskiej w Jaśle. Policjanci ustalili, że pokrzywdzony, 23-letni mieszkaniec powiatu jasielskiego, został wyprowadzony z lokalu przez dwóch młodych mężczyzn. Sprawcy używając siły przewrócili go na ziemię i po przeszukaniu odzieży, zabrali portfel z pieniędzmi.

Policjanci w wydziału kryminalnego zatrzymali podejrzanych o popełnienie tego przestępstwa. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy powiatu jasielskiego w wieku 25 i 27 lat. Na podstawie zebranego do tej pory materiału dowodowego mężczyznom przedstawiono zarzuty rozboju. Decyzją prokuratora zastosowano wobec nich środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.

pw