poniedziałek, 20 luty 2017 17:10

Tragiczny wypadek w Dębowcu

Tragiczny wypadek w DębowcuJasielscy policjanci pracują na miejscu nieszczęśliwego wypadku.

Podczas prac związanych z wycinką i załadunkiem drewna, 49-letni mieszkaniec gminy Osiek Jasielski został przygnieciony przez pień drzewa. Mężczyzna na skutek poniesionych obrażeń zmarł. Policjanci ustalają okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku.

Foto: arch. KPP Jasło
Do zdarzenia doszło dzisiaj w Dębowcu po godz. 13, na drodze powiatowej relacji Dębowiec - Załęże. Ze wstępnych ustaleń interweniujących policjantów wynika, że trzej mężczyźni wykonywali prace związane z wycinką drzewa. Podczas załadunku ściętego drzewa na samochód ciężarowy, doszło do nieszczęśliwego wypadku. Pień zsuną się przygniatając 49-letniego mieszkańca gminy Osiek Jasielski. Mężczyzna na skutek poniesionych obrażeń zmarł.

Na miejscu zdarzenia policjanci z grupy dochodzeniowo - śledczej pod nadzorem prokuratora wykonują oględziny i zabezpieczają ślady. Okoliczności zdarzenia wyjaśniane będą w toku prowadzonego postępowania.

Droga powiatowa relacji Dębowiec - Załęże jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 17.

pw