wtorek, 29 listopad 2016 18:49

Szlachetna Paczka poszukuje darczyńców dla rodzin z powiatu Jasielskiego Wyróżniony

paczka19 listopada po raz szesnasty ruszył ogólnopolski projekt, który łączy potrzebujących i tych, którzy chcą pomagać.


Także w powiecie Jasielskim mądra pomoc dotrze do potrzebujących rodzin, które znalazły się w niezawinionej biedzie!
Baza z historiami rodzin otwarta!
W tegorocznej edycji projektu w naszym powiecie działa 26 wolontariuszy, którzy docierają do prawdziwej biedy. Wolontariusze odwiedzili ponad 140 rodzin z czego do projektu włączono ponad 50 rodzin.
Obecnie poszukujemy darczyńców, którzy podjęliby się zorganizowania pomocy dla konkretnej rodziny to przecież takie proste, a ten krok może zmienić życie ludzi w najbliższej okolicy.
Jak zrobić Paczkę:
1. Wejdź na stronę www.szlachetnapaczka.pl i wybierz okolicę, w której chcesz pomagać.
2. Zapoznaj się z opisami rodzin na stronie i wybierz tę, której chcesz pomóc. Upewnij się, że jesteś w stanie spełnić jej wszystkie 3 podstawowe potrzeby.
3. Możesz zaprosić do przygotowania paczki znajomych, rodzinę czy współpracowników – razem będzie Wam łatwiej stworzyć wyjątkowe prezenty.
4. Bądź w kontakcie z wolontariuszem, który jest opiekunem wybranej przez Ciebie rodziny. To on odezwie się do Ciebie i będziesz mógł dopytać go o szczegóły.
5. W czasie Finału (10 i 11 grudnia) dostarczycie paczki do wybranego przez siebie wcześniej magazynu. Przekażecie je wolontariuszom, którzy dostarczą prezenty rodzinie.
6. Wolontariusz poinformuje Cię o tym, jak rodzina zareagowała na paczki i przekaże Ci Jej podziękowanie

Zapraszam do kontaktu!

Gabriela Orlińska
Lider Rejonu Jasło
Tel: 694-954-854
Mail:

REKLAMA

fotografia dziecieca noworodkowa

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin