REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

czwartek, 17 listopad 2016 11:02

Zaprojektuj jasielską kartkę świąteczną

konkurs kartkaDo 30 listopada można zgłaszać prace plastyczne na konkurs „Kartka świąteczna Burmistrza Miasta Jasła – Kolorowe Boże Narodzenie”.


Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży z placówek kulturalno-oświatowych (świetlice, szkoły podstawowe i gimnazja) z terenu miasta Jasła. W pracę musi być wkomponowany herb Jasła.

Celem konkursu jest przedstawienie oczyma dzieci atmosfery Świąt Bożego Narodzenia oraz propagowanie kultywowania tradycji obdarowywania się kartkami świątecznymi. Zadaniem uczestników jest zaprojektowanie świątecznej kartki, która wraz z życzeniami Burmistrza Jasła, jako oficjalna kartka Miasta Jasła, zostanie rozesłana do samorządów, parlamentarzystów, instytucji i organizacji współpracujących z Miastem, a także zostanie zamieszczona na stronie internetowej Urzędu Miasta Jasła oraz w lokalnych mediach.

Regulamin konkursu, wzór projektu kartki znajdują się na stronie internetowej Urzędu Miasta w Jaśle pod linkiem:

UMJ

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin