czwartek, 10 listopad 2016 13:53

Narodowe Święto Niepodległości w PM9 Wyróżniony

przedszkolakiW dniu 9 listopada w Przedszkolu Miejskim Nr 9 w Jaśle, jak co roku, odbyła się uroczystość z okazji Święta Niepodległości.


Uczestniczyły w niej wszystkie dzieci, nauczyciele a także chętni rodzice, babcie i dziadkowie.
W sali udekorowanej odświętnie w biało-czerwone barwy i ważne dla wszystkich Polaków akcenty, przedszkolaki właściwą postawą okazywały szacunek wobec hymnu, recytowały wiersze dotyczące symboli narodowych, śpiewały patriotyczne pieśni oraz wykonywały tańce narodowe i ludowe. W trakcie akademii dzieci wyrażały poczucie dumy, iż są Polakami, jak też przywiązanie do rodzinnego miasta- Jasła. Chwili wzruszeń i refleksji nad żołnierskim losem dostarczyły zebranym dzieci z grypy specjalnej wykonując układ taneczny do piosenki ,,Rozkwitały pąki białych róż”.
Bardzo miłym akcentem było aktywne włączenie się w przebieg uroczystości zebranych gości i wspólny koncert fragmentów pieśni patriotycznych.
Była to niewątpliwie duża dawka patriotyzmu dla naszych małych obywateli.
PM9

REKLAMA

fotografia dziecieca noworodkowa

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin