niedziela, 09 październik 2016 13:32

O, choinka! Wyróżniony

O, choinka! Ho, ho, ho ! – już niedługo zawoła Święty Mikołaj i, jak co roku, hojnie obdaruje dzieci na jasielskim rynku.

Masz szansę na to, żeby to właśnie Twoja choinka stworzyła w naszym mieście niezapomniany świąteczny klimat, wzbudzała zachwyt dzieci, a dorosłym przypominała o tym, co najważniejsze.

Dlatego, jeśli nie mieszkasz w Hollywood ani w Honolulu, ale w Jaśle lub okolicach, nie chowaj swojej choinki, nie chomikuj jej w ogródku, ale skontaktuj się z Urzędem Miasta w Jaśle i zgłoś choinkową gotowość (R. Marek tel. 13 448 63 42 lub 608 206 672).

To nie żadne hocki-klocki, ale poważna sprawa, bo załatwienie niezbędnych formalności wymaga nieco czasu. Za to wycinkę i transport zorganizujemy sami.

Prosimy o zgłaszanie choinek spełniających następujące kryteria: wysokość 8-14 metrów, żywozielonych, dobrze rozgałęzionych i o prostym pniu.

UMJ