Jasło

Fotograf ślubny Jasło, Krosno

REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

niedziela, 02 październik 2016 14:17

Zarejestruj pojazd bez kolejki

Zarejestruj pojazd bez kolejkiW Starostwie Powiatowym w Jaśle wprowadzono nowoczesny system kolejkowy. Zamiast stać w kolejce do Wydziału Komunikacji i Transportu, termin załatwienia sprawy można zarezerwować przez Internet.


- Wystarczy wejść na stronę naszego powiatu i zarejestrować się na konkretny dzień i godzinę - zachęca Starosta Jasielski Mariusz Sepioł.
Internetowa rezerwacja kolejki pozwoli umówić się na konkretny dzień i godzinę, z dwutygodniowym wyprzedzeniem. Zbędna będzie wizyta w Wydziale Komunikacji i Transportu w godzinach porannych, której celem była rezerwacja miejsca w kolejce.
Aplikacja umożliwiająca rezerwację kolejki jest dostępna na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Jaśle www.powiat.jaslo.pl oraz na stronie www.rezerwacja.powiat.jaslo.pl i wymaga wypełnienia wskazanych pól. Następnie na podany adres e-mail odbierany jest link aktywujący wraz z wygenerowanym kodem za pomocą którego dokonywana jest rezerwacja.


Rezerwacją objęte są wyłącznie następujące sprawy:
1. rejestracja pojazdów,
2. wymiana dowodów rejestracyjnych (z powodu braku miejsca na wpisy kolejnych terminów badań technicznych lub z powodu zmiany danych zawartych w dowodzie rejestracyjnym),
3. wydawanie wtórników dowodów rejestracyjnych.
Podczas rejestracji (zakładka: „Komunikacja” – „Rezerwacja internetowa”) należy podać: datę i godzinę rezerwacji, adres e-mail, przepisać kod z obrazka, wyrazić zgodę na przetwarzanie  
danych osobowych oraz nacisnąć przycisk „Rezerwuj”.


W przypadku poprawnej rezerwacji pojawi się komunikat: „Potwierdzenie wysłania zgłoszenia”. Dodatkowo zostanie wysłany e-mail na skrzynkę pocztową interesanta podaną podczas rezerwacji, potwierdzający rezerwację z datą oraz godziną wizyty w wydziale oraz kodem rezerwacji.
Aby potwierdzić rezerwację, należy w ciągu 60 minut kliknąć na wskazany w mailu link.
W wybranym dniu, ok. 5 minut przed umówioną wizytą, należy stawić się w Wydziale Komunikacji i Transportu, w automacie kolejkowym wpisać kod rezerwacji, wydrukować bilet i oczekiwać na wezwanie przydzielonego numeru biletu przez pierwsze wolne stanowisko.

rzuty ekranu 1Nieodebranie biletu przed zaplanowaną wizytą powoduje anulowanie rezerwacji.
Zarezerwowanie jednej wizyty upoważnia do załatwienia tylko jednej sprawy.
- Postanowiliśmy unowocześnić system rezerwacji w Wydziale Komunikacji i Transportu. Dzięki zarezerwowaniu wizyty przez Internet będzie można skrócić czas oczekiwania w kolejce. Mam nadzieję, że wszyscy mieszkańcy Powiatu Jasielskiego będą zadowoleni z tego systemu – mówi Starosta Mariusz Sepioł.rzuty ekranu 2

REKLAMA

Projektowanie stron internetowych Jasło

Fotograf Jasło, Krosno

Poinformuj nas