poniedziałek, 13 czerwiec 2016 16:41

Najmłodsi studenci już mają wakacje Wyróżniony

Najmłodsi studenci już mają wakacje Jasielski Uniwersytet Dziecięcy ma kolejnych absolwentów. W sobotę (11 czerwca) ponad 120 małych jaślan zakończyło rok akademicki. FOTORELACJA


Dyplomy ukończenia dziecięcej uczelni wręczała młodziutkim absolwentom Elwira Musiałowicz-Czech zastępca burmistrza Jasła, a gratulacje złożył: rektor PSW Stanisław Polański.

W tym roku akademickim dzieci miały okazję uczestniczyć w zajęciach dydaktycznych i warsztatach dotyczących m.in. filozofii, botaniki, geografii, fizyki, matematyki, sztuki (teatr, rzeźba) oraz robotyki.

Zakończenie roku akademickiego odbyło się w auli Podkarpackiej Szkoły Wyższej im. bł. ks. Władysława Findysza, a całoroczne zajęcia teoretyczne i praktyczne organizowało dla małych studentów Centrum Edukacji Sowa. Projekt współfinansowany jest ze środków Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w ramach programu "Postaw na rodzinę".

Jasielski Uniwersytet Dziecięcy

Jasielski Uniwersytet Dziecięcy to edukacyjny projekt, realizowany przez Miasto Jasło, polegający na zabawie dzieci w studiowanie. Jego celem jest rozbudzanie aktywności poznawczej, popularyzacja wiedzy i podtrzymanie ciekawości świata u dzieci w wieku 5 – 10 lat z terenu miasta poprzez udział w interaktywnych wykładach prowadzonych przez wykładowców akademickich, jak i przez  specjalistów wybranych dziedzin.

UMJ

REKLAMA

fotografia dziecieca noworodkowa

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin