poniedziałek, 25 styczeń 2016 18:55

590 tysięcy złotych na dotacje sportowe Wyróżniony

590 tysięcy złotych na dotacje sportowe Burmistrz Miasta Jasła przyznał dotacje celowe, w łącznej wysokości 590 tysięcy złotych, dla 16 klubów na realizację 19 przedsięwzięć o charakterze sportowym.

W ramach dotacji realizowane będą zadania w kilkunastu dyscyplinach sportowych: piłka nożna (263 tys. zł), piłka siatkowa (158 tys. zł), sporty walki (89 tys. zł), pływanie, tenis stołowy, sporty rowerowe, narciarstwo (40 tys. zł). Dotację przyznano również na organizację Międzynarodowego Festiwalu Sportu Jasło 2016 (40 tys. zł).

Dotacje otrzymali:

590 tysięcy złotych na dotacje sportowe