poniedziałek, 07 grudzień 2015 11:35

Kalendarz Jasielski 2016 pod choinkę Wyróżniony

Kalendarz Jasielski  2016 pod choinkęJuż po raz 24 Stowarzyszenie Miłośników Jasła i Regionu Jasielskiego wydało „Kalendarz Jasielski”. W kalendarium zamieściliśmy najważniejsze wydarzenia ostatnich 2 lat, a w części kalendarzowej przypominamy ważne rocznice z historii Jasła.

Obszernie opisujemy nasz wkład w świętowanie 650. rocznicy nadania Jasłu praw miejskich. Stowarzyszenie obchodziło w 2015 roku półwiecze swojego istnienia. W tym wydaniu Kalendarza prezentujemy nasze dokonania i współpracę ze środowiskiem jasielskim. Imponująca jest zwłaszcza liczba publikacji sięgająca magicznej setki. Dla tych, którzy chcieliby przyłączyć się do nas zamieściliśmy deklarację członkowską. Z radością powitamy każdego nowego członka. Zachęcamy również do kontaktu z nami na naszej stronie internetowej oraz do wpłat 1% na rzecz stowarzyszenia. Dochód ze sprzedaży kalendarza w całości przeznaczamy na działalność statutową, w tym wydawniczą związaną z Jasłem i regionem.
Niewątpliwym atutem kalendarza jest obszerna część informacyjna, w której można znaleźć adresy i telefony do instytucji, urzędów, przedszkoli, szkół, przychodni, aptek, oddziałów szpitalnych i hoteli. Zamieściliśmy również informacje o parafiach, zakładach pogrzebowych, jasielskich spółdzielniach i wspólnotach mieszkaniowych. Nie mogło zabraknąć w nim miejsca dla obecnych w naszym życiu mediów, instytucji kultury i sportu.
Wydawanie Kalendarza jest możliwe dzięki wsparciu wielu jasielskich firm. Pragniemy by Kalendarz Jasielski 2016 stał się kalendarzem każdego jaślanina. Zapraszamy do „Księgarni u Jacka”, zaprzyjaźnionych sklepów MPM i Centrum, a także do siedziby stowarzyszenia. Dla naszych sympatyków spoza Jasła wysyłamy kalendarz za zaliczeniem pocztowym. www.jasloiregion.pl adres e-mail:
Ewa Pietraszek