środa, 02 grudzień 2015 17:12

6 grudnia na jasielskim rynku pojawi się Mikołaj

6 grudnia na jasielskim rynku pojawi się Mikołaj Wszystkie dzieci, które pojawią się 6 grudnia, w niedzielne południe na jasielskim rynku obdarowane zostaną drobnymi prezentami i słodyczami, które będą rozdawali: Mikołaj, Motomikołaje, a także burmistrz Jasła Ryszard Pabian.

Konkursy, prezenty – dla dzieci i dorosłych
Impreza rozpocznie się o godzinie 12.45 i trać będzie do godziny 16. Mini koncert „Przybądź Święty Mikołaju” zaprezentują dzieci z Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle. W programie również przejażdżka na motorach z Motomikołajami i rozstrzygnięcie konkursu na kartkę świąteczną Burmistrza Miasta Jasła. Na zakończenie zaplanowano happening artystyczny Sceny Kalejdoskop „Ognisty korowód Królowej Śniegu”.

Mikołaj na rynku 2015

UMJ