poniedziałek, 23 listopad 2015 20:08

Kolizja na moście. Mercedes wpadł w poślizg. Wyróżniony

Kolizja na moście. Mercedes wpadł w poślizg.Z ostatniej chwili: Kolizja na moście. Mercedes wpadł w poślizg.


 

 

Jadący w kierunku Rafinerii samochód marki Mercedes wpadł w poślizg na moście na ul. 3 maja. Próby manewrowania samochodem i wyprowadzenia go z poślizgu stały się bezskuteczne. W konsekwencji pojazd uderzył w nadjeżdżający z naprzeciwka samochód marki Nissan. Kierująca Nissanem kobieta została przewieziona do Szpitala Specjalistycznego w Jaśle. Kierowca Mercedesa nie odniósł żadnych obrażeń.
Na miejscu zdarzenia została zadysponowana piaskarka w celu poprawienia warunków na drodze. 
Najprawdopodobniej przyczyną zdarzenia była śliska nawierzchnia jezdni, co spowodowało, że kierowca Mercedesa wpadł w poślizg.
Policja uczula kierowców prosząc o ostrożną jazdę. W niektórych miejscach warunki są naprawdę trudne, a mokra nawierzchnia znacznie wydłuża drogę hamowania.

red.

DPP 1

DPP 7

DPP 113

DPP 114

DPP 118

DPP 119

DPP 125


 

REKLAMA

fotografia dziecieca noworodkowa

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin