wtorek, 17 listopad 2015 14:39

W Kołaczycach zderzyły się cztery samochody

W Kołaczycach zderzyły się cztery samochodyNajechanie na tył poprzedzającego pojazdu było przyczyną wczorajszego wypadku, do którego doszło w Kołaczycach. Wskutek zdarzenia uszkodzone zostały cztery samochody. Dwie osoby z obrażeniami trafiły do szpitala.

Do wypadku doszło wczoraj, około godz. 9. Policjanci, którzy pracowali na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący dostawczym volkswagenem jechał drogą krajową nr 73 w kierunku Jasła. W Kołaczycach na ul. Burmistrza Wiejowskiego zatrzymał się, aby przepuścić jadące z naprzeciwka samochody i skręcić w lewo. Za volkswagenem zatrzymał się ciężarowy mercedes, a za nim dostawczy renault master. Kierowca kolejnego samochodu, tj. ciężarowego dafa, nie zdążył wyhamować i najechał na tył renault. W następstwie uderzenia master najechał na mercedesa, a ten na volkswagena.
Wskutek zdarzenia do szpitala trafiły dwie osoby - kierowcy dostawczego mercedesa i renault. Pozostali uczestnicy wypadku nie odnieśli obrażeń. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.
Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca wypadku, zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację fotograficzną. Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

KPP Jasło