REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

czwartek, 04 kwiecień 2013 11:26

Termomodernizacja MOSiR i Gimnazjum nr 1

10126f izolacje-zdjecia 1 jpg pieniadze-dreamstime-com mainDo końca października br. zostanie przeprowadzona termomodernizacja Gimnazjum nr 1 w Jaśle oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.


Podczas sesji 3 kwietnia br. Rada Miejska Jasła zmieniła uchwałę w sprawie realizacji zadania „Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej w Jaśle” podjętą w czerwcu ubiegłego roku. Rada upoważniła burmistrza do samodzielnego zaciągania zobowiązań dotyczących realizacji tego zadania do kwoty 3 090 722,59 zł, pod warunkiem uzyskania dofinansowania w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007 – 2013.

termomodernizacja


Podjęcie uchwały umożliwi podpisanie umowy o dofinansowanie projektu „Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej w Jaśle” ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w wysokości 53 procent kosztów.
Realizacja projektu przyczyni się do zmniejszenia zużycia energii w zmodernizowanych budynkach i emisji zanieczyszczeń do atmosfery, zwiększy komfort korzystania z obiektów oraz poprawi estetykę budynków. Znaczącą część projektu stanowią prace, które bez względu na dofinansowanie należy przeprowadzić.

 

UMJ 

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin