REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

wtorek, 13 październik 2015 12:39

1000 odblasków dla najmłodszych

1000 odblasków dla najmłodszych1000 odblasków przekaże Miasto Komendzie Powiatowej Policji w Jaśle na rzecz akcji Odpowiedzialny Kierowca realizowanej w ramach kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”.


Odblaski rozdawane będą dzieciom z jasielskich przedszkoli i szkół podstawowych podczas prowadzonych przez policjantów zajęć profilaktyczno-edukacyjnych.

Odpowiedzialny Kierowca to akcja skierowana do dzieci, młodzieży i dorosłych, a jej celem jest propagowanie wśród wszystkich uczestników ruchu drogowego dobrych postaw na drodze. - Edukujemy w zakresie trzeźwości za kierownicą, znajomości przepisów drogowych, kultury na drodze oraz odpowiedzialnego zachowania, które zapewni bezpieczną podróż wszystkim użytkownikom drogi – podkreśla Iwona Byczek, pełnomocnik burmistrza ds. profilaktyki.

Miasto realizuje wiele zadań z zakresu profilaktyki w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Przeciwdziałania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii. Wśród nich jest m.in. Jasielski Uniwersytet Dziecięcy, Trener Osiedlowy i Wakacyjne Czwartki Artystyczne.

UMJ

REKLAMA

ZAHURT JASŁO

Salon fryzjerski Renata

instalator klimatyzatory

REKLAMA

Fotoinspiracje

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin