wtorek, 06 październik 2015 16:44

Trwa rozbudowa ul. Kolejowej Wyróżniony

Trwa rozbudowa ul. KolejowejPonad 4 mln złotych (blisko 2 mln dofinansowania z budżetu państwa) wynosi wartość inwestycji, która prowadzona jest na ul. Kolejowej w Jaśle.


Prace, których wykonawcą jest Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o. Jasło, mają zakończyć się końcem listopada br.

Poszerzona do sześciu metrów jezdnia biegnie w większości w nowym miejscu. Trwa przebudowa dwóch skrzyżowań z drogami miejskimi (ulica Reja i Prusa), powstają zjazdy do posesji prywatnych, a także trwa budowa łącznika (wraz z chodnikiem) z ulicą Sienkiewicza. W ramach prac powstały także dwa place manewrowe, jeden z nich znajduje się na końcu nieprzelotowej ulicy Sienkiewicza.

Z ul. Grunwaldzkiej na ul. Kolejową będzie można wjechać poprzez przebudowane skrzyżowanie, zabezpieczone nowo wybudowanym murem oporowym. Przy ul. Kolejowej powstanie także prawostronny chodnik, nowe oświetlenie, przebudowana zostanie sieć elektryczna, gazowa, wodociągowa i teletechniczna. Jednym z najważniejszych elementów zadania jest wykonanie nowego systemu odprowadzającego wody opadowe.

1


2


UMJ

REKLAMA

fotografia dziecieca noworodkowa

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin