wtorek, 29 wrzesień 2015 20:51

Twoja choinka w roli głównej Wyróżniony

Twoja choinka w roli głównejJeśli masz choinkę, która zasłania Ci okno na świat, podziel się nią z innymi mieszkańcami Jasła, pozwól jej zagrać pierwszoplanową rolę w dekoracji świątecznej na jasielskim rynku.

Dzięki temu Twoja choinka rozbłyśnie niepowtarzalnym blaskiem, wywoła dziecięcą radość i stworzy w naszym mieście prawdziwy świąteczny klimat.

Nie czekaj, zgłoś się do Wydziału Rozwoju i Promocji Miasta Urzędu Miasta w Jaśle, tel. 13 448 63 27, 13 448 63 42 lub 608 206 672, e-mail: i zadeklaruj chęć oddania choinki. W sprawach formalnych doradzimy, a wycinkę i transport zorganizujemy sami.

UMJ