wtorek, 22 wrzesień 2015 12:09

Setne urodziny pani Eleonory Wyróżniony

Setne urodziny pani EleonoryEleonora Gąsiorowska, mieszkanka Jasła, 20 września skończyła sto lat.

Z okazji tego niecodziennego jubileuszu, życzenia zdrowia złożyli pani Eleonorze burmistrz Jasła Ryszard Pabian, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Alicja Wójcik oraz zastępca dyrektora Oddziału ZUS w Jaśle Aleksander Borkowski.

Pani Eleonora bardzo często wspomina czasy okupacji, a także moment kiedy zamieszkała w Jaśle, w jednej ze zniszczonych kamienic. Według Jubilatki ważną rzeczą w życiu jest optymizm i wiara w Opatrzność Bożą.

UMJ