środa, 16 wrzesień 2015 11:56

Kolejne inwestycje w uzbrajanie strefy przemysłowej Wyróżniony

Kolejne inwestycje w uzbrajanie strefy przemysłowej  Miasto Jasło nadal uatrakcyjnia tereny zlokalizowane w strefie przemysłowej Warzyce.


Właśnie została podpisana umowa na wykonanie budowy drogi KDZ 3 (etap 1), a na ostatniej sesji Rady Miejskiej Jasła radni przeznaczyli 150 tys. zł na wykonanie dokumentacji projektowej budowy odcinka 5KDZ. Budowa tych dróg pozwoli uatrakcyjnić tereny inwestycyjne, a także poprawi infrastrukturę drogową strefy przemysłowej.

Budowa drogi KDZ 3 (etap 1), która łączyć się będzie z drogą KDL1, ma zostać zakończona do 15 grudnia br. Jej koszt wyniesie ponad 690 tys. zł. Zakres robót obejmuje: wykonanie skrzyżowania w ciągu istniejącej drogi o symbolu KDL 1 oraz w ciągu drogi KDZ 3; wykonanie odcinka drogi KDZ 3 (w KM 0+010,87-0+204) wraz z dwoma lewostronnymi zjazdami publicznymi, kanalizacji deszczowej i budowę oświetlenia ulicznego z przyłączem energetycznym. Wykonawcą inwestycji, wyłonionym w przetargu, jest Usługowy Zakład Ogólnobudowlany Jarosław Wronkowicz z Rymanowa.

dad1


Na ostatniej sesji radni Rady Miejskiej Jasła podjęli uchwałę w sprawie wykonania dokumentacji projektowej budowy odcinka 5KDZ. – Wykonanie dokumentacji umożliwi połączenie istniejącej ulicy Produkcyjnej z realizowaną drogą KDZ3, czyli pozwoli na łatwiejszy dostęp przedsiębiorców do działek znajdujących się w strefie przemysłowej, a także połączy ulicę Fabryczną z ulicą Produkcyjną – zaznacza Ryszard Pabian, burmistrz Jasła. Na opracowanie dokumentacji przeznaczono 150 tys. zł.

UMJ

REKLAMA

fotografia dziecieca noworodkowa

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin